Новини

Комітет з конкурсних торгів МОЗ України оголосив ще 6 процедур закупівель

На засіданні Комітету з конкурсних торгів МОЗ України було прийнято рішення щодо здійснення закупівлі та оголошення 6 процедур закупівель:

  1. Медичних виробів для хворих у до- та післяопераційний період з трансплантації за бюджетні кошти у 2015 році за бюджетною програмою КПКВК 2301400 «Забезпечення медичних заходів окремих державних програм та комплексних заходів програмного характеру, в тому числі 200 000,00 тис. грн. на придбання цифрових мамографів та ультразвукових діагностичних приладів вітчизняного виробництва» за напрямком «Централізовані заходи з трансплантації» в частині централізованої закупівлі медикаментів та виробів медичного призначення для хворих у до- та післяопераційний період з трансплантації (вироби медичного призначення). шляхом застосування процедури відкритих торгів (скорочена процедура).
  2. Лікарських засобів для лікування дітей, хворих на розлади психіки та поведінки зі спектру аутизму за бюджетні кошти на 2015 рік за бюджетною програмою КПКВК 2301400 «Забезпечення медичних заходів окремих державних програм та комплексних заходів програмного характеру, в тому числі 200 000,00 тис. грн. на придбання цифрових мамографів та ультразвукових діагностичних приладів вітчизняного виробництва» на виконання заходів Загальнодержавної програми «Національний план дій щодо реалізації Конвенції ООН про права дитини» на період до 2016 року за напрямом «Централізована закупівля медикаментів для лікування дітей, хворих на розлади психіки та поведінки із спектру аутизму» шляхом застосування процедури відкритих торгів (скорочена процедура);
  3. Виробів медичного призначення для скринінгу новонароджених на фенілкетонурію та вроджений гіпотиреоз за державні кошти на 2015 рік за бюджетною програмою 2301400 «Забезпечення медичних заходів окремих державних програм та комплексних заходів програмного характеру, в тому числі 200 000,00 тис. грн. на придбання цифрових мамографів та ультразвукових діагностичних приладів вітчизняного виробництва» на виконання заходів Загальнодержавної програми «Національний план дій щодо реалізації Конвенції ООН про права дитини» за напрямом «Централізована закупівля реактивів для проведення скринінгу новонароджених на фенілкетонурію та вроджений гіпотиреоз шляхом застосування процедури відкритих торгів.
  4. Лікарських засобів для лікування безплідності методами допоміжних репродуктивних технологій за бюджетні кошти у 2015 році за бюджетною програмою 2301400 «Забезпечення медичних заходів окремих державних програм та комплексних заходів програмного характеру» за напрямом «Централізована закупівля медикаментів та дрібного лабораторного інвентарю для забезпечення проведення лікування безплідності жінок методами допоміжних репродуктивних технологій» лікарських засобів для лікування безплідності методами допоміжних репродуктивних технологій за бюджетні кошти у 2015 році за бюджетною програмою 2301400 «Забезпечення медичних заходів окремих державних програм та комплексних заходів програмного характеру» за напрямом «Централізована закупівля медикаментів та дрібного лабораторного інвентарю для забезпечення проведення лікування безплідності жінок методами допоміжних репродуктивних технологій» шляхом застосування процедури відкритих торгів.
  5. Контрацептивів для жінок з тяжкими захворюваннями, внаслідок яких вагітність та пологи загрожують життю, за бюджетні кошти у 2015 році за бюджетною програмою 2301400 «Забезпечення медичних заходів окремих державних програм та комплексних заходів програмного характеру, в тому числі 200 000,00 тис. грн. на придбання цифрових мамографів та ультразвукових діагностичних приладів вітчизняного виробництва» в межах виконання заходів за напрямом Державної програми «Репродуктивне здоров’я нації» на період до 2015 року» у частині «Централізована закупівля контрацептивів для жінок з тяжкими захворюваннями» шляхом застосування процедури відкритих торгів.
  6. Лікарських засобів для лікування дорослих, хворих на гемофілію за бюджетні кошти за бюджетні кошти у 2015 році за бюджетною програмою 2301400 «Забезпечення медичних заходів окремих державних програм та комплексних заходів програмного характеру, в тому числі 200 000,00 тис. грн. на придбання цифрових мамографів та ультразвукових діагностичних приладів вітчизняного виробника» за напрямом «Централізована закупівля медикаментів для лікування дорослих хворих на гемофілію» шляхом застосування процедури відкритих торгів.

Комментировать

Нажмите для комментария

    Ми на Facebook