Новини

Комісія МОЗ визнала роботу К. Амосової незадовільною і рекомендує розірвати контракт

Амосова_Медпросвіта

Прес-служба МОЗ України повідомила про результати роботи комісії МОЗ. Рекомендовано розірвати контракт із Катериною Амосовою.

«МОЗ продовжує заслуховувати звіти ректорів медичних вищих навчальних закладів про виконання ними умов контракту за 2017 рік. Згідно з визначеним Міністерством графіком заслуховування, сьогодні мав відбутися звіт ректора Національного медичного університету ім. Богомольця Катерини Амосової. Натомість Катерина Амосова вже вдруге відсутня в день представлення звіту, котрий був визначений Міністерством заздалегідь та про який було повідомлено завчасно», — звітує прес-служба відомства.

МОЗ: Більше 100 000 пацієнтів вже підписали декларації з лікарями

Повідомляється також, що Амосова без поважних причин уникла особистого представлення громадськості своєї діяльності на посаді ректора. Тому було прийнято рішення заслухати Комісію Міністерства, яка надала інформацію щодо результатів перевірки діяльності очолюваного Катериною Амосовою НМУ імені Богомольця у 2017 році у відсутності відстороненого ректора.

Одноголосне рішення Комісії МОЗ таке:

  1. Визнати роботу Катерини Амосової у 2017 році незадовільною.
  2. Рекомендувати Міністерству охорони здоров‘я України достроково розірвати контракт з Катериною Амосовою у зв’язку із невиконанням умов контракту у 2017 році.

Нагадаємо, що скандал в університеті розпочався місяць тому, коли МОЗ відсторонило Амосову від роботи через зрив ліцензійного іспиту «Крок» для студентів 3-го курсу.

Офіційна інструкція МОЗ: Як підписати декларацію з лікарем: покрокова інструкція

Комментировать

Нажмите для комментария