Новини

Комаровський: «Змінити ситуацію можна виключно диктаторськими методами»

Головний телевізійний лікар Євгеній Комаровський_медпросвіта

Головний телевізійний лікар Євгеній Комаровський вважає, що треба абсолютно всі ліки в Україні виписувати виключно за рецептом.

«Люди не розуміють, що коли у дорослої людини болить серце, то необхідно отримувати у лікаря кваліфіковану допомогу, робити кардіограму, а не лікуватись «Валідолом» і «Корвалолом». В підсумку людина має інфаркт та вмирає. Так ось, якби в неї не було доступу до «Валідолу», він би був змушений піти до лікаря», — вважає педіатр.

МОЗ опублікувало заробітну плату лікарів-спеціалістів, яку вони отримуватимуть після реформи

Одразу треба відзначити, що на протязі року, Комаровський неодноразово виступав з підтримкою до команди Супрун та її реформи. Але весь час нагадував, що надзвичайно важливо обмежити доступ до лікувальних засобів для всіх українців. На всі ліки повинен бути рецепт.

«Вся наша медицини занадто часто виконує забаганки людей. Нам необхідно припинити лікувати «по-нашенські». Припинити страшно заліковувати та використовувати ліки, над якими сміється весь світ. Нам необхідно перенавчити людей», — заявляє Комаровський.

Наказом від 26 жовтня 2017 року N 1542 було скасовано професію «фельдшер медицини невідкладних станів»

«Вся наша медицини занадто часто виконує забаганки у людей. Нам необхідно перестати лікувати «по-нашенські. Треба перенавчати людей

Комментировать

Нажмите для комментария

    Ми на Facebook