Новини

Комаровський прогнозує появу нового міністра охорони здоров’я в Україні

Комаровський_Медпросвіта

На думку педіатра та телеведучого Євгена Комаровського найближчим часом в МОЗ з’явиться новий керівник, але не уточнює куди подінеться Супрун.

«Перша порада, яку б я дав майбутньому міністру охорони здоров’я, а він буде зовсім скоро, щоб хто б вас не покликав на цю посаду – йти не можна, поки не буде забезпечено доступ до комунікаціям, — заявляє Євген Комаровський.

В той же час, поки Супрун ще займає свою посаду, на думку Комаровського, їй необхідно мовчати та не давати інтерв’ю, які можуть використати проти неї.

Комаровський: Нинішня команда МОЗ — тимчасова, і навіть міністр — тимчасовий

«Я зараз дуже мало даю інтерв’ю, тому що з моїм досвідом і я вже з перших двух питань розумію, що мені доведеться три години все це переписувати. І прес-служба розуміє, зараз шеф щось ляпне.  А Супрун ляпає постійно», — вважає Комаровський.

Окремо він охарактеризував Уляну Супрун, як інопланетянка, тому що вона прибули з іншої країни, не розуміє, як все працює в Україні, як живуть люди та відчувають себе, а комунікувати ні з медичною спільнотою, ні з населенням так і не навчилась. Саме тому в неї постійно виникають проблему з провадженням навіть з правильними реформами.

Комаровський розповів про головні проблеми медицини та медреформи

Комментировать

Нажмите для комментария