Новости

Комаровський: Нинішня команда МОЗ — тимчасова, і навіть міністр — тимчасовий

Комаровський_Медпросвіта

Доктор Євген Комаровський заявляє, що МОЗ робить правильні кроки, але вони не мають економічного, юридичного й інформаційного підкріплення.

«У політиці кого не візьми — всі проти нинішньої голови МОЗ. За неї — діючий прем’єр-міністр, але скільки людей навколо говорять, що на наступних виборах ця команда до влади може не дійти? Багато нинішніх розважливих починань МОЗ не буде реалізовано через дефіцит коштів, а кількість недоброзичливців, які хочуть, щоб ця команда щось вкрала або в чомусь помилилася, зростає», — підкреслив Євген Комаровський.

На його думку, вже після 2020 року, коли пройдуть вибори, швидше за все, ані нинішню команду Уляни Супрун у МОЗ, ані нинішній склад Кабміну українці вже не побачать. Але хто їх всіх може замінити після парламентських виборів, поки невідомо.

Тим не менш, на думку Комаровського, Міністерство охорони здоров’я може впровадити медичну реформу таким чином, що вона не матиме зворотної сили. Отже майбутні політики будуть змушені продовжувати реформу та покращувати мидицинську галузь в Україні.

Роман Ілик: Ми прийшли не ремонтувати фасад, а докорінно змінити систему

Нагадаємо, що наразі у Верховній Раді обговорюється питання про звільнення Уляни Супрун із посади в.о. міністра охорони здоров’я. Однак експерти доповідають, що юридично це неможливо, й остаточне рішення прийматимуть саме в уряді. Тобто, зараз ВРУ просто тисне на прем’єр-міністра Володимира Гройсмана.

Комментировать

Нажмите для комментария

Здравствуйте,
Выйти

Мы на Facebook