Новости

Комаровський в міністри охорони здоров’я не піде, буде радником нового президента в області медицини

Комаровский_медпросвита

Популярний телепедіатр Євген Комаровський на своїй офіційній сторінці у мережі Facebook офіційно заявив, що намірів зайняти посаду міністра охорони здоров’я немає, а реформа, яку проводить команда Уляни Супрун – безальтернативна.

«Кандидат у Президенти України Володимир Зеленський, з яким у нас 10 років добрих дружніх стосунків, попросив мене бути його радником в області медицини. Я погодився … Бути міністром не планую. Планую давати поради й відповідати на питання у рамках моєї компетенції. Залишаюся дитячим лікарем», — заявляє Євген Комаровський.

В той же час, сам Комаровський не припиняє критикувати певні дії або, на його думку, бездіяльність керівництва МОЗ в деяких важливих питаннях.

Супрун: Результати виборів в президенти України не вплинуть на проведені та майбутні реформи у медицині

«Я бачу дві такі загрози зараз, і мене обурює те, що вони залишилися за межами президентської кампанії. Я б всю країну обвішав плакатами «Кір, дифтерія, поліомієліт — думай!». Сто тисяч громадян нашої країни захворіло на кір. З приводу вакцинації потрібно було скликати РНБО ще п’ять років тому — цього не було зроблено», — заявив Комаровський під час ток-шоу «Право на владу» на телеканалі 1+1 за декілька днів до другого туру виборів президента України.

Комментировать

Нажмите для комментария

Здравствуйте,
Выйти

    Мы на Facebook