Юридична консультація

Коли практичний психолог може розраховувати на підвищення категорії (тарифного розряду)?

юридичні_питання_медпросвіта

Кваліфікаційну категорію практичному психологу присвоюють за результатами атестації.

Проводять її за вимогами Типового положення про атестацію педагогічних працівників, затвердженого наказом МОН від 06.10.2010 № 930. На відповідність займаній посаді з присвоєнням кваліфікаційних категорій атестують тих педагогічних працівників, які мають вищу педагогічну або іншу вищу освіту за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста або магістра.

окрема — практичних психологів, якщо вони мають повну вищу освіту зі спеціальності практична психологія, психологія. За результатами атестації працівникам можуть присвоїти такі кваліфікаційні категорії: «спеціаліст», «спеціаліст другої категорії», «спеціаліст першої категорії», «спеціаліст вищої категорії».

У разі коли практичному психологу присвоєна кваліфікаційна категорія (встановлено тарифний розряд), керівник закладу видає відповідний наказ, який у триденний строк подають до бухгалтерії для нарахування заробітної плати. Аналогічно проводять атестацію інших педагогічних працівників, які працюють у закладах охорони здоров’я, в тому числі логопедів.

За матеріалами вебінару «Оплата праці в медицині: дрібниць не буває», організованого редакцією журналу «Головбух: Бюджет», який відбувся 15 вересня 2017 року

Комментировать

Нажмите для комментария

    Ми на Facebook

    Найпопулярніше

    Вибір редакції