Новини

Колектив МОЗ України висловлює співчуття у зв’язку зі смертю Авраменка Володимира Івановича

4 листопада 2015 року на 58 році життя внаслідок важкої хвороби відійшов у вічність директор Державної установи «Український науково-практичний медичний центр неврології та реабілітації» МОЗ України Володимир Іванович Авраменко.

Сьогодні перестало битися серце вірного сина України, дбайливого батька, коханого чоловіка. Колектив Міністерства висловлює глибоке співчуття рідним та близьким Володимира Івановича у зв’язку з непоправною втратою та сумує разом у цю важку мить.

Будучи кандидатом фізико-математичних наук, заслуженим працівником освіти України, Володимир Іванович справжнє покликання знайшов в оздоровленні та реабілітації хворих дітей, доостанку віддавши цій гуманній справі понад третину свого трудового життя.

Працюючи на керівних посадах у Національному фонді «Україна – дітям» (2000-2003 рр.), Науково-практичному медичному центрі дитячої кардіології та кардіохірургії МОЗ України (2005-2008 рр.), Міжнародній клініці відновного лікування (м. Трускавець, 2008-2013 рр.), директором Українського науково-практичного медичного центру неврології та реабілітації МОЗ України, радником Міністра охорони здоров’я України, прикладав усі зусилля для організації лікування важкохворих дітей.

За багаторічну трудову 32-річну діяльність був відзначений Почесною Грамотою Кабінету Міністрів України.

Світла пам’ять про прекрасну та світлу Людину, високопрофесійного фахівця назавжди збережеться у серцях усіх, хто його знав.

Комментировать

Нажмите для комментария