Новини

Київський департамент охорони здоров’я заборонить не вакцинованим від кору дітям відвідувати дитсадки та школи

Медпросвита

В зв’язку з ростом кількості захворівши на кір заступник голови КМДА Миколай Поворозник повідомив про заборону, яка діятиме протягом місяця.

«В дитячих колективах буде проведена перевірка на наявність в них щеплень від кору, і діти, в яких відсутні такі щеплення або медичні довідки, що дитина перехворіла кором і має імунітет, або що дитині протипоказані щеплення, такі діти до занять в школах та дошкільних закладах допускатись не будуть», — повідомив Поворозник під час брифінгу.

Наразі для підвищення рівня вакцинації від кору, КМДА має намір залучити вчителів та родительські комітети до роз’яснювальних робіт серед батьків, адже за офіційними даними, більшість захворівши, а це 54 зареєстрованих випадки, не були вакциновані.

«Ми не оголошуємо карантин, а проводимо профілактичні дії», — підкреслюють в київській адміністрації.

На 9 січня 2018 в Києві зафіксовано 54 випадки кору, більшість серед дітей

Нагадаємо, що через епідемію грипу в Україні Міністерство охорони здоров’я вирішило продовжити відповідну кампанію по боротьбі з хворобою. По всій країні продовжили дію кабінетів вакцинації від кору ще на один місяць. Після закінчення цього терміну в МОЗ запрацює комісія, яка надасть оцінку поточного стану вакцинації.

Комментировать

Нажмите для комментария