Новини Новини медицини

Київські лікарі перевірили хворих на серцево-судинні захворювання у Новоград-Волинську

Столичні медики поділилися досвідом лікування серцево-судинних захворювань та обстежили хворих з кардіопатологіями

Дві бригади досвідчених фахівців-кардіологів, фахівців ультразвукової діагностики Національного інституту серцево-судинної хірургії імені М.М. Амосова відвідали Новоград-Волинський (Житомирська область). Столичні медики поділилися досвідом лікування серцево-судинних захворювань та обстежили хворих з кардіопатологіями.

Для місцевих кардіологів, лікарів сімейної практики, акушерів-гінекологів, педіатрів відбулася науково-практична конференція за участю Костянтина Руденка – головного позаштатного спеціаліста МОЗ України за спеціальністю «Хірургія серця і магістральних судин у дорослих», Андрія Руснака – завідуючого відділенням хірургічного лікування гострої серцевої недостатності та механічної підтримки серця і легень, Ярослава Труби – завідуючого відділенням хірургічного лікування вроджених вад серця у новонароджених і дітей молодшого віку та Ростислава Малярчука – лікаря-хірурга відділення хірургічного лікування складних порушень ритму серця. Фахівці зі столиці поділилися своїм досвідом лікування серцево-судинних захворювань, презентували сучасні підходи до діагностики та впровадження новітніх методик лікування вад серця, розповіли про бачення організації взаємодії та наступності при лікуванні хворих з серцево-судинними патологіями.

Також обговорювалося питання залучення Новоград-Волинського до регіональної реперфузійної мережі, яка налагоджується в Україні, можливості організації на базі міста регіонального центру надання допомоги населенню з серцево-судинними захворюваннями. Фахівці наголосили, що готові приймати на навчання місцевих лікарів і студентів, та будуть проводити такі зустрічі щонайменше раз у пів року.
Упродовж візиту кардіологи НІССХ імені М.М. Амосова разом з місцевими фахівцями оглянули доросле населення та 42 дитини, з яких 5-х дітей було направлено на оперативне лікування.

Читайте также: Врачи Сумщины пешком пришли в Киев

Комментировать

Нажмите для комментария