Новини

Київська влада повідомила про відсутність сироваток проти дифтерії в столиці

Директор київського департамент охорони здоров’я Валентина Гінзбург повідомила про повну відсутність протидифтерійних сироваток в Києві.

«Що стосується сироватки проти ботулізму як лікувального препарату, то його немає, як і проти дифтерії. Постачальник у нас — Міністерство охорони здоров’я. Коли були випадки – було 10 випадків ботулізму в Києві торік, то хворі самі купували. На превеликий жаль, така ситуація є, і ми  не можемо на неї вплинути», — наголосила вона.

Від інших захворювань, окрім ботулізму, є достатня кількість вакцини, щоб в разі необхідності надати вчасну медичну допомогу населенню.

Відзначимо, що це вже не перший випадок, коли Міністерство охорони здоров’я не може вчасно забезпечити тій чи інший регіон необхідною кількістю життєвонеобхідних препаратів. Трохи раніше губернатор Закарпатської області Геннадій Москаль звинуватив керівництво МОЗ у брехні, коли в Міністерстві заявляли, що всі регіони забезпечені вакциною проти кору, в Закарпатській області їх було лише 20 відсотків від необхідної кількості.

Губернатор Одеської області закликає МОЗ розпочати передавати вакцини від дифтерії

«Що стосується наявності вакцин проти дифтерії – вона є в достатній кількості для всіх вікових категорій. Уже вакциновано більше 23 тис. осіб, серед них 3 тис. – це дорослі. Спалаху не буде, якщо всі будуть вакцинуватися», — додала Гінзбург.

Міністерство охорони здоров’я спростувало випадок дифтерії на Луганщині

Комментировать

Нажмите для комментария

    Ми на Facebook