Новини

Київська влада офіційно підтвердила старт підписної кампанії з лікарями з 2 квітня

КМДА_Медпросвіта

Прес-служба Київської міської державної адміністрації офіційно повідомила про старт кампанії «Лікар для кожної родини» в рамках медреформи з 2 квітня.

У КМДА запевнюють, що до старту підписної кампанії між лікарями і пацієнтами готові всі київські медичні заклади первинної медичної допомоги.

«Для підписання декларації необхідно прийти до лікаря з паспортом та ідентифікаційним кодом, а також з телефоном для реєстрації  системі eHealth. Декларації від імені дитини може підписати хтось з батьків або опікун, маючи при собі свідоцтво про народження маленького пацієнта», — цитує прес-служба слова директора департаменту охорони здоров’я КМДА Валентини Гінзбург.

Пояснення МОЗ: Чи звільнятимуть лікарів після автономізації клінік?

Для забезпечення якісного проведення кампанії київська влада прийняла рішення призначити в кожний заклад первинної медичної допомоги відповідальну особу, яка займатиметься рішенням окремих питань, пов’язаних з вибором лікаря, що можуть виникнути у пацієнтів або лікарів.

Нагадуємо, що наразі, за рішенням Міністерства охорони здоров’я та схвалених законопроектів, встановлено таку максимальну кількість пацієнтів для лікарів різних спеціальностей: сімейний лікар – 1 800 пацієнтів, терапевт – 2 000 пацієнтів, педіатр – 900 пацієнтів.

Євген Комаровський: Реформу медицини можуть скасувати після виборів

Комментировать

Нажмите для комментария