Новини

У Києві проходить конференція з якості клінічних лабораторних досліджень

У конференції беруть участь заступник міністра охорони здоров’я України Віктор Шафранський, президент Міжнародної Асоціації клінічної хімії та лабораторної медицини Мауріціо Феррарі та понад 500 фахівців з усіх регіонів України

15-16 березня 2016 року у м. Києві проходить ІV науково-практична конференція з міжнародною участю «Розбудова системи контролю якості клінічних лабораторних досліджень в Україні».

Метою заходу є обговорення результатів Програм зовнішньої оцінки якості лабораторних досліджень у 2015 році, узгодження стратегії створення системи менеджменту якості медичних лабораторій як передумови їх подальшої акредитації, ознайомлення з сучасними підходами до планування та управління якістю лабораторних досліджень, узагальнення набутого досвіду.

Організаторами конференції є МОЗ України, Асоціація забезпечення якості лабораторної медицини та НДСЛ «ОХМАТДИТ» МОЗ України.

У роботі конференції беруть участь заступник міністра охорони здоров’я України Віктор Шафранський, президент Міжнародної Асоціації клінічної хімії та лабораторної медицини Мауріціо Феррарі та понад 500 фахівців з усіх регіонів України.

Під час конференції заплановано проведення 4 пленарних, 5 секційних засідань та Майстер-класу «Від системи менеджменту якості до акредитації медичної лабораторії». Буде заслухано понад 50 доповідей, в т. ч. іноземних провідних спеціалістів з Білорусії, Італії, Угорщини, США, в галузях клінічної хімії, імунохімії, гематології, мікробіології, вірусології, лабораторної генетики, лабораторної токсикології, лабораторної аналітики, метрології. На засіданні круглого столу пройде громадське обговорення проекту Порядку організації та проведення відомчого контролю в медичних лабораторіях закладів охорони здоров’я.

Під час конференції  будуть розглянуті питання щодо порядку проведення акредитації медичних лабораторій в Україні на відповідність стандарту ДСТУ ЕN ISO 15189:2015, концептуальні питання стратегії планування та управління якістю клінічних лабораторних досліджень, обговорюються подальші шляхи розбудови системи забезпечення якості клінічних лабораторних досліджень в Україні. Проводиться обмін досвідом між вітчизняними та іноземними спеціалістами.

Читайте також: Міжнародна спільнота «за» продовження імунізації проти поліомієліту в Україні

Комментировать

Нажмите для комментария