Новини

Кір в Україні: За останній тиждень на чверть зросла кількість хворих

Кір_Медпросвіта

Центр громадського здоров’я МОЗ України повідомило, що за останній тиждень зареєстровано 707 випадків захворювання на кір, 189 випадків серед дорослих і 518 серед дітей.

«Протягом 41-го тижня 2018 року, на кір захворіло 707 осіб – 189 дорослих і 518 дітей. Це значно більше ніж на минулому тижні – майже на 28 відсотків», — йдеться в офіційному повідомленні ЦГЗ МОЗ України.

Окрема інформація є по зростанню кількості захворювань в Києві. За останній тиждень зареєстровано 50 випадків кору, з них 29 серед дітей та 21 серед дорослих відповідно.

В Івано-Франківській області, де спостерігається найбільша кількість хворих на кір збираються закривати ряд навчальних закладів на карантин. У МОЗ вже відповіли на це повідомлення та пояснили, що зростання кількості хворих в області пов’язано з низьким рівнем вакцинації, та через порушення зберігання і введення вакцин.

Наказ МОЗ № 1422 з переліком затверджених джерел міжнародніх протоколів

«Відсутність окремих медичних документів форми 063/о та «Інформованої згоди на щеплення» від батьків при проведенні щеплень ставить під сумнів сам факт проведення щеплення для всіх дітей, які захворіли кором, – йдеться у повідомленні комісії МОЗ. – У медичних даних трьох дітей взагалі немає відміток про щеплення проти кору. Четверо вакциновані з порушенням часових вимог до щеплень  – вони отримали одну з двох необхідних для захисту доз вакцини.  А інформація про вакцинацію 46 дітей за календарем щеплень є неповною – у більшості випадків немає документу про згоду батьків на щеплення», — заявляють у комісії МОЗ, яка перевіряла стан медицини на Франківщині через різке зростання кількості хворих.

Пояснення МОЗ: Пацієнт зможе за власний кошт купити в лікаря медичні послуги, не підписуючи декларацію

Комментировать

Нажмите для комментария

    Ми на Facebook