Новини

Кір в Україні: МОЗ доповідає про незначне зниження кількості хворих за останній тиждень

МОЗ_Медпросвіта

Центр громадського здоров’я повідомляє, що за тиждень з 9 по 15 липня кількість випадків захворювання знизилась на 16%. Загалом зареєстровано за тиждень 855 інфікованих.

При цьому, 490 випадків серед дітей та 365 серед дорослих. Одразу треба зазначити, що за оцінками експертів кількість випадків захворювання серед дорослих залишається досить великою. Фактично, як і декілька місяців тому, приблизно 40% хворих – дорослі. В свою чергу у МОЗ переконані, що закуплені вакцини для дорослих, які отримають безкоштовно люди, які знаходяться у групах ризику, наприклад лікарі та викладачі, дозволять значно покращити ситуацію в країні.

Необхідно зазначити, що для вакцинації дорослих, яка дозволить попередити зростання захворюваності залишилось дуже мало часу. Експерти прогнозують значне зростання кількості хворих на кір вже з початком осені, коли діти підуть до шкіл, дитсадків та вищих навчальних закладів.

Супрун звітує про перемогу, а лікарі сидять без зарплати

Окремо у МОЗ підрахували, що з початку року на кір захворіли 25, 854 особи, з них 15,405 випадків серед дітей. При цьому офіційно підтверджено 11 летальних випадків – 7 серед дітей та 4 у дорослих, через ускладнення.

Кір в Україні: За тиждень захворюваність тільки зросла, МОЗ поки не справляється

Комментировать

Нажмите для комментария