Новини

Кір в Україні: Кількість хворих продовжує зростати – 2870 нових випадків за тиждень

Кір_Медпросвіта

У порівнянні з минулим тижнем, кількість нових випадків захворювання на кір зросла майже на 10%. Загалом з початку 2018 кору зареєстровано понад 52 тисячі випадки кору.

Загалом за 51 тиждень на кір захворіли 1071 дорослий та 1 799 дітей. В цілому ж за рік на кір захворіли 52 349 осіб – 19 349 дорослих та 33 000 дітей.

«Вакцинуватись за Календарем і надолужити пропущені щеплення можуть безоплатно усі діти до 18 років, а також дорослі з груп ризику — військові, учасники ООС, студенти, освітяни і медики. Імунізація є питанням національної безпеки, оскільки здоров’я українців — усіх разом і кожного зокрема — залежить від рівня охоплення щепленнями у країні», — зазначають у Міністерстві охорони здоров’я.

Необхідно зазначити, що рівень вакцинації серед населення знаходиться на досить низькому рівні. Експерти ВООЗ зазначають, що для запобігання подальшому розповсюдження захворювання рівень вакцинації населення має бути не менш ніж 95 відсотків.

З 2020 року лікарі стануть основним джерелом доходу медзакладів вторинного рівня

Окремої уваги вирішення цього питання в найкоротший термін, на переконання експертів ВООЗ, потребує і через війну на сході України, адже зараз контролювати рівень вакцинації на цій території фактично неможливо.

Зазначимо, що станом на 20 грудня 2018 року, для щеплення проти кору, паротиту і краснухи доступно 836 171 дози вакцини.

Як анулювати декларацію з пацієнтом: вимоги та перелік дій для лікаря

Комментировать

Нажмите для комментария