Новини

Кількість хворих на гепатит А у Миколаєві зросла до 62 пацієнтів

ица из групп с высоким риском парентерального инфицирования вирусами гепатитов В и С как потенциальные пациенты с особым преморбидным статусом

Міністерство охорони здоров’я України повідомило про спалах гепатиту А на Миколаївщині, при цьому, мови про епідемію наразі немає.

Згідно даним департаменту охорони здоров’я Миколаєва, офіційно в місті діагностовано гепатит А 62 пацієнтам, з яких двоє дорослих та дитина перебувають у важкому стані. В зв’язку з цим МОЗ офіційно повідомило, що найближчим часом розпочнеться епідеміологічне розслідування і лабораторні дослідження питної води тривають.

Такі міри необхідні через те, що за попередніми даними більшість хворих на жовтяницю купували розливну воду в кіосках міста.

«Частина кіосків, які продають воду на розлив, зачинені і не працюватимуть до отримання результатів проб води. Поліція відкрила кримінальне провадження»,  — повідомили керівництво міста.

35 человек заразились гепатитом А через воду из киосков

В той же час, в Міністерстві привели офіційні дані щодо захворюваність на гепатит А в Україні за останні 11 місяців 2017 року. Відтак, інтенсивний показник на 100 тисяч населення за 11 місяців становить 6,45 проти інтенсивного показника 6,27 за аналогічний період у 2016 році. Трохи гірша ситуація серед дитячого населення – 13,33 проти 13,2.

Комментировать

Нажмите для комментария

    Ми на Facebook