Новини

КГГА повідомляє, що всі столичні сімейні лікарі вже доступні для підписання декларації та зареєструвались в eHealth

Врач_Медпросвіта

Заступник голови КМДА Микола Поворозник офіційно підтвердив цю інформацію. Мова йде про півтори тисячі лікарів, які працюють у столичних медзакладах первинної ланки.

«Загалом до електронної системи охорони здоров’я eHealth наразі підключені 1,519 тис. лікарів, які працюють у столичних муніципальних медичних установах. Це 100% приєднання до електронної системи», — йдеться в повідомленні прес-служби КМДА з посиланням на Миколу Поворозника.

Загалом за три з половиною місяці роботи підписної кампанії «Лікар для кожної родини» в Києві було підключено до електронної системи охорони здоров’я eHealth 28 консультативно-діагностичних центрів та 261 їх амбулаторій. Таким чином вдалось вже на сьогодні забезпечити повний доступ до первинної медичної допомоги кожному мешканцю столиці.

Супрун розповіла, що Вііницькі лікарі розбагатіли першими

Згідно з опублікованою інформацією, у Києві вже підписано 711 тисяч декларацій. При цьому медзаклади первинки вже пройшли автономізацію та працюють у формі «Неприбуткового комунального підприємства», що дозволяє їм найближчим часом почати отримувати державне фінансування за новою системою від новоствореної Нацслужби здоров’я.

Супрун звітує про перемогу, а лікарі сидять без зарплати

Комментировать

Нажмите для комментария