Новини

Кабмін вводить в експлуатацію першу чергу «Охматдиту»

Охматдит_Медпросвита

На засіданні Кабінету Міністрів сьогодні прийняли рішення про введення в експлуатацію першої чергу комплексу «Охматдит» та запустили лікарню.

«Обіцянка повинна бути виконана. Півтори роки тому я дав обіцянку добудувати першу чергу лікарні «Охматдит». І сьогодні ми приймаємо рішення про повноцінний запуск першої черги комплексу», — прокоментував рішення Кабінету Міністрів прем’єр Володимир Гройсман.

Кабмін розширює Національний перелік лікарських засобів на 60 діючих речовин

Офіційний запуск першої черги був запланований ще в кінці минулого року. Але в той час виникли проблеми з підрядниками. Після перевірки правоохоронними органами було змінено підрядниками та відновлені роботи. Також вдалось відшукати та передати на баланс комплексу вкрадену медичну техніку.

Окремо треба відзначити вартість комплексу. Ще в травні Кабмін затвердив оновлений кошторис проекту будівництва сучасного лікувально-діагностичного комплексу національної дитячої спеціалізованої лікарні «Охматдит». Загальна сума дорівнює 3,48 мільярди грн..

Михайло Радуцький: Міністр охорони здоров’я сьогодні – це часто «Дон Кіхот»

В Міністерства охорони здоров’я на цей медичний заклад великі плани. За попередніми розрахунками новий центр дозволить збільшити в два рази кількість важких операцій та в півтора рази кількість хворих дітей для комплексного лікування. Для максимально якісної діагностики в закладі працюватимуть лінійний прискорювач, тримодальна система ОФФЕКТ/ ПЕТ/КТ і МРТ

Комментировать

Нажмите для комментария