Новини

Кабмін виділить майже мільярд гривень на реформу екстреної медичної допомоги

Скорая помощь_медпросвіта

З початку 2019 року МОЗ України активно реформуватиме роботу екстреної медичної допомоги. Поступово впроваджуватиметься парамедична допомога та зміняться бригади.

Зміни відбуватимуться поступово. З початку реформи фельдшери бригад швидкої допомоги будуть відправлені на курси підвищення кваліфікації, де вони зможуть отримати нову для України професію – парамедик. Саме з них складатимуться в майбутньому бригади, в яких вже не буде лікарів. Їх мають пере направити на роботу в спеціальні лікарні швидкої допомоги, які вже почали створювати в регіонах України.

Окремо стало відомо, що МОЗ України підписало з Китаєм меморандум, яким передбачено безкоштовна допомога з боку КНР. Наразі за цим же договором Україна отримала безкоштовно 50 авто медичної допомоги, які вже обладнані новітнім медичним обладнанням для надання екстреної медичної допомоги.

МОЗ працюватиме з Нацполіцієюю для забезпечення безпеки бригад екстреної медслужби

Крім цього також необхідно додати, що цього року вперше в Україні запрацювали кафедри в медичних університетах, де проходять навчання майбутні парамедики. Тільки НМУ ім. Богомольця було подано більше 100 заявок на навчання на цій кафедрі. Воно триватиме протягом трьох років, після чого ще рік вони проходитимуть практичні заняття, а після складатимуть іспити.

МОЗ: Наступного року тариф 370 грн на рік за пацієнта залишиться без змін

Комментировать

Нажмите для комментария

    Ми на Facebook