Новини

Кабмін розширює перелік ліків для міжнародних закупівель за кошти держбюджету 2017

лекарства, пилюли, таблетки, медикаменты_медпросвита

За постановою до закупівлі додадуть ліки від вірусних гепатиті «В» і «С», проти туберкульозу, для терапії пацієнтів з муковісцидозом та інші.

Відповідну постанову №975 вже оприлюднено на урядовому порталі Кабінету Міністрів України.

Окрему статтю віддали під закупівлю тестів і витратних матеріалів для діагностики туберкульозу а також вироби медичного призначення для пацієнтів з ідіоматичною сімейною дистонією.

Загалом після прийняття цієї постанови, Міністерство передасть одразу 39 напрямків, за якими міжнародні організації ПРООН, ЮНІСЕФ та Crown Agents закуповуватимуть лікарськи препарати для України.

Секретні матеріали: Угода між МОЗ та ЮНІСЕФ про закупівлю ліків

Треба відзначити, що протягом року між МОЗ та Комітетом з питань охорони здоров’я неодноразово виникали конфлікти відносно закупівель ліків через міжнародні організації. Довгий час МОЗ приховувало від нардепів та журналістів договори укладені з організаціями та умови співробітництва з ними.

Почему пациенты не получили лекарств или получили их несвоевременно? ПРООН выясняет

В той же час, за підсумками роботи з цими організаціями, вдалось зекономити близько 40 відсотків від суми виділених коштів, на які були закуплені додаткові ліки. При цьому, на місцях, куди поступали ці ліки відзначали, що в них замалий залишковий термін придатності.

Комментировать

Нажмите для комментария