Новини

Кабмін призначив нового держсекретаря Міністерства охорони здоров’я

кабінет_міністрів_україни_медпросвіта

Відповідно до розпорядження від 8-го листопада, новим держсекретарем МОЗ став Артем Янчук, який пройшов конкурс та не має ніяких зв’язків з фармбізнесом.

«Янчука призначено з дати початку фактичного виконання ним посадових обов’язків строком на п’ять років з оплатою праці відповідно до законодавства, встановивши випробування строком на три місяці», — йдеться в повідомленні на Урядовому порталі.

МОЗ опублікувало заробітну плату лікарів-спеціалістів, яку вони отримуватимуть після реформи

Треба відзначити, що ця посада за задумкою реформи Кабміну, необхідна для здійснення контролю над роботою міністерств. Забезпеченні підготовки пропозицій щодо виконання завдань МОЗ та подання їх на розгляд; підготовці та поданні міністру охорони здоров’я для затвердження планів роботи МОЗ, поданні звітів про їх виконання.

Окремо у Кабміні відзначають, що також держсекретар за погодженням із Мінфіном складатиме для МОЗу штатний розпис та кошторис. Притягнення до дисциплінарної відповідальність та різні заохочення держслужбовців також лягають на плечі державного секретаря МОЗу.

Надутий:«На Миколаївщині скупили всіх інтернів по 3,5 тисячі євро, утримання, хата, навчання мові»

Нагадаємо, що раніше на цю посаду за конкурсом була обрана Наталя Шолойко, але, завдяки роботі журналістів вдалось з’ясувати, що Шолойко має прямі інтереси у фармбізнесі через членів своєї родині. Саме тому Кабінет Міністрів вирішив відхилити її кандидатуру та призначити новий конкурс, який виграв Артем Янчук.

Комментировать

Нажмите для комментария