Новини

Кабмін офіційно призначив на посаду голови НСЗУ переможця конкурсу Олега Петренка

Петренко_Медпросвіта

28 березня 2018 року Уряд ухвалив 18 нормативних актів для впровадження змін у системі охорони здоров’я та призначив головою Національної служби здоров’я України Олега Петренка.

Під час робочого засідання Кабінету Міністрів України в.о. міністра охорони здоров’я Уляна Супрун повідомила, що необхідні для впровадження медичної реформи документи вже затверджені, і наразі йде активна підготовка медичних закладів для старту підписної кампанії. Втім, для підписання договорів між постачальниками медичних послуг (медичні заклади первинної ланки) та замовником (розпорядник державних коштів у сфері медицини та замовник медичних послуг) ще необхідно, щоби розпочала роботу НСЗУ.

«Я дуже рада, що наша команда поповнилася таким сильним гравцем як Олег Петренко. Лікар за освітою, він має багатий управлінський досвід у приватному секторі. У різний час доклав багато зусиль для розробки тієї реформи, яку ми зараз впроваджуємо. Продовжуємо розбудовувати інституційну спроможність МОЗ України і разом закладаємо основи НСЗУ — для сталого, ефективного і якісного захисту головного — здоров’я українців», — зазначила доктор Уляна Супрун.

Нагадаємо, що конкурс на посаду голови НСЗУ виграв гендиректор «Isida-IVF» Олег Петренко. У змаганні взяли участь 14 кандидатів, більшість із яких складають лікарі з досвідом роботи. До фіналу конкурсного відбору дійшли лише двоє. Переможцем став Олег Петренко.

МОЗ надає можливість приватним клінікам також укладати договори з НСЗУ

«Ми працюватимемо, щоби вже з липня заклади, які у квітні почнуть підписувати декларації з пацієнтами і хочуть показати кращий сервіс і кращу якість медичних послуг, були винагородженні кращим фінансуванням. Тож у найближчі місяці у мене і у НСЗУ, створення якої тепер можна розпочати, є багато завдань. Коли я йшов на цю посаду, то був свідомий того, що роботи попереду неймовірно багато. Але важливо, що я не один. Є сильна команда МОЗ, яка вже провела велику роботу. Так само відчуваю підтримку Уряду та Прем’єр-міністра. Впевнений, що заплановані зміни у системі охорони здоров’я, відтепер невідворотні», — розповів голова НСЗУ Олег Петренко.

Комментировать

Нажмите для комментария