Новини

Кабмін направив в регіони більше мільярду гривень на погашення боргів по зарплатам медиків

Гроші_паперові купюри_Медпросвіта

Медична субвенція була виділена для погашення боргів по зарплатам перед медиків. Також частина коштів піде на фінансування деяких медичних програм.

Найбільша частина коштів піде до Черкаської області для фінансування «Спеціалізованої медико-санітарної частини №14 Міністерства охорони здоров’я». Нагадаємо, що цей медзаклад вже 11 місяців залишається без фінансування, а медики без зарплатні. Все це через те, що місто відмовилось взяти на себе цю частину, тому вона залишилась під впорядкуванням МОЗ. В той же час, з якихось причин, МОЗ майже за рік жодного разу не надав фінансування цій медичній установі.

Яка реальна зарплатня у медиків? Фото платіжок та таблиця по містам України

Треба зазначити, що ці кошти повинні були бути виділені ще в жовтні, але через суперечки у парламенті щодо суми субвенції, передача коштів затрималась аж до середини листопада.

Наказ МОЗ: Умови надання надбавок за безперевну роботу, звання, та використання іноземної мови

Загалом же ці кошти були виділені після вересневої Всеукраїнської акції протесту медиків. Нагадаємо, що 19 вересня більше двох тисяч медиків пройшли від Майдану Незалежності до Верховної Ради через те, що декілька місяців взагалі або частково не виплачувались зарплатні.

Теги

Комментировать

Нажмите для комментария