Новини

Ізраїльтяни допомагатимуть українцям у створенні реабілітаційного центру

В Україні склалась критична ситуація із імпортом лікарських засобів обмеженого застосування, Віктор Шафранський звернувся до делегації Ізраїлю з проханням розглянути можливість надання Україні гуманітарної допомоги у вигляді необхідних сироваток та вакцин

Виконувач обов’язків міністра охорони здоров’я Віктор Шафранський зустрівся з Надзвичайним та Повноважним Послом Держави Ізраїлю в Україні Еліавом Бєлоцерковським. Вони обговорили подальшу співпрацю України та Ізраїлю щодо надання психологічної допомоги українцям.

Зокрема, йшлося про психологічні тренінги, та про реабілітаційну допомогу у зоні бойових дій, про роботу медичних служб у умовах катастроф і надзвичайних подій. Українці готові набувати досвід  ізраїльтян і впроваджувати нові технології  на українському ринку медичних послуг.

Еліав Бєлоцерковські наголосив на тому, що його країна докладає усіх зусиль для ефективного співробітництва з Україною. Наприклад, ізраїльська сторона запропонувала створити єдиний центр для фізичної, психологічної та соціальної реабілітації. Сторони вже домовились про створення робочої групи, яка керуватиме створенням реабілітаційного центру.

Також Віктор Шафранський попросив ізраїльських колег допомогти Україні з необхідними сироватками і вакцинами.

Комментировать

Нажмите для комментария

    Ми на Facebook