Новини

Ізраїльські вчені визнали презервативи небезпечними для здоров'я

Презервативи, покликані захищати від інфекцій, що передаються статевим шляхом, самі можуть бути джерелом зараження. Про це, як передає newsru Israel, повідомили ізраїльські вчені, які займалися цією проблемою.

Дослідження проводилося з метою виявити джерело бактеріального сепсису, що розвивається після процедури трансректальної біопсії передміхурової залози. Зараження після процедури біопсії не є рідкістю, в деяких випадках пацієнти потребують термінової госпіталізації та застосування антибіотиків.

Кілька років тому Управління з контролю за лікарськими препаратами і харчовими продуктами США опублікувало інструкції, що сприяють запобіганню сепсису. Ці правила також були схвалені ізраїльським міністерством охорони здоров’я. Однак кількість випадків зараження не зменшилася. Урологи одній з клінік доручили фахівцям дослідити, на якому етапі відбувається зараження

Учені перевірили ультразвуковий апарат і біопсійний пістолет, голки і гелі, які застосовуються при перевірці, проте всі предмети були стерильні. Врешті-решт, було вирішено перевірити презервативи, які використовуються для ізоляції ультразвукового ректального датчика, необхідного для глибокої перевірки.

Результати вийшли бентежні: з 106 презервативів, які були розкриті в стерильних лабораторних умовах, на 86-ти були виявлені різні мікроби і мікроорганізми. На чверті були виявлені стафілококи, які можуть призвести до уросепсису, захворювань сечостатевої системи і навіть проблем із серцем. Таким чином, мікроби і мікроорганізми містяться на 80% презервативів. Учені припускають, що «зараження» цього предмета особистої гігієни відбувається ще на заводі.

Хоча виробники презервативів не рекламують свою продукцію як «стерильну», ця проблема потребує обговорення фахівцями та Міністерством охорони здоров’я. За результатами цього дослідження в лікарні Асаф а-Рофе прийнято рішення під час біопсії замість презервативів використовувати медичні рукавички

Раніше німецькі вчені дійшли висновку, що більшість презервативів, які випускаються в світі, містять канцерогени, що викликають рак. Зі слів фахівців інституту хімічних і ветеринарних досліджень в Штутгарті, в 29 з 32 видів досліджених презервативів міститься канцерогенна речовина Н-Нітросамін (N-Nitrosamine). Цей канцероген, як підозрюють вчені, міститься в добавках, які роблять презервативи більш еластичними. Коли гума стикається зі шкірою людини, небезпечна речовина може потрапити в організм.

Читайте також: «Умные» презервативы меняют цвет при контакте с вирусами и бактериями

Комментировать

Нажмите для комментария