Новини

Ректори медичних університетів звітуватимуть перед МОЗ

врачи сложили руки на груди_медпросвіта

Міністерство охорони здоров’я визначилось із графіком заслуховування звітів ректорів для оцінки результатів їхньої роботи за звітній період.

«Згідно із Статтею 34 Закону України “Про вищу освіту” керівник закладу вищої освіти щороку звітує перед засновником або уповноваженим ним органом та зобов’язаний оприлюднювати щорічний звіт про свою діяльність на офіційному веб-сайті закладу вищої освіти. Щорічне заслуховування звітів керівників підпорядкованих закладів проходить з метою публічного обговорення основних показників діяльності закладу. Крім того, комісія оцінює результати роботи ректорів за звітний період», — ідеться в повідомленні прес-служби МОЗ.

МОЗ запускає нову систему безперервного професійного розвитку медпрацівників

До того ж, звіти ректорів у відомстві обіцяють зробити публічними. Прес-служба МОЗ повідомляє, що на офіційній сторінці Міністерства у Facebook розміщуватимуть онлайн-трансляції засідань. Також у МОЗі планують залучити до засідань громадськість і журналістів.

Зазначимо, що Міністрерство охорони здоров’я ґрунтовно взялося за реформування медичної освіти в України. Вже затверджені більш жорсткі умови для вступу в медичні університети, у планах — запровадження єдиного іспиту.

Супрун розповіла, що повинен робити лікар первинки

Із графіком заслуховувань та звітами ректорів можна ознайомитися за посиланням.

Комментировать

Нажмите для комментария

    Ми на Facebook