Новини

Інтерактивна карта санітарно-гігієнічного моніторингу доступна на сайті Держсанепідслужби у Івано-Франківській області

Спеціалісти ДУ «Івано-Франківський обласний лабораторний центр Держсанепідслужби України» налагодили роботу із оприлюднення у режимі on-line показників навколишнього середовища, які можуть мати негативний вплив на здоров’я населення. Інтерактивна карта доступна за посиланням.

На інтерактивній карті позначені результати моніторингу у регіоні. Зокрема, показані результати роботи із контролю за станом радіаційного фону на стаціонарних постах спостереження.  Доступні показники атмосферного повітря, як від стаціонарних джерел забруднення, серед яких промислові підприємства області, крупні автозаправочні комплекси, так і від нестаціонарних джерел – моніторинг стану атмосферного повітря на транспортних магістралях області. На карту нанесені дані про захворюваність населення на окремі інфекційні та гострі кишкові інфекції.

Готуються для розміщення матеріали за результатами моніторингу рівня забруднення води відкритих водойм, стану води на водогонах області, рівня електромагнітного випромінювання від стаціонарних джерел в т.ч. базових станцій мобільного зв’язку, дослідження за циркуляцією збудників на окремі особливо-небезпечні інфекції та моніторинг захворювань крапельної групи інфекцій.

Комментировать

Нажмите для комментария