Вибір редакції Статті Сторінка редактора

Хто займається eHealth? Дубілет vs МОЗ

Хто займається розробкою та впровадженням eHealth в Україні. Начебто МОЗ. Чи не МОЗ? Взагалі, що відбувається в цьому напрямку? І до чого тут Дмитро Дубілет, добре відомий кожному користовачу послугами ПриватБанку.

Нагадуємо, що з метою якнашвидшої розробки власноїелектронної системи охорони здоровья, МОЗ та низкою ріхноманітних установ та персоналій було підписано Меморандум.

Ми стали партнерами програми E-Health

 

Замміністра Павло Ковтонюк тоді заявив: «Відкрита система допоможе досягти результату, якого ми не могли очікувати раніше.Платформа, яку ми створюємо, є відкритою для всіх, хто готовий поділитися знаннями, часом, досвідом, іншими ресурсами. До неї може приєднатися будь-яка зацікавлена структура, що поділяє принципи і цілі розробки нової системи».

До розробки системи eHealth в Україні долучилось майже 150 осіб та установ. Громада!

і ніби то щось навіть вібдувається в цьому напрямку. Так 13.01 було проведено робочу зустріч, на якій  обговорено  ключьові принципи загальної системи eHealth.

Директор Центру підтримки елктронного урядування в Державне агентство з питань електронного урядування України

Тим часом на сторінці ФБ пана А. Вискуба (заступник голови в Державне агентство з питань електронного урядування України) ми бачимо досить оптимістичні заяви з приводу створення е-урядування взагалі та е-медицини зокрема.

«Триває жива, відверта та професійна дискусія з ІТ-керівниками міст — обласних центрів в рамках дводенного Національного форуму з е-урядування» — заявляє пан Вискуб.

І тм же часом, на тому ж ФБ радісну новину оприлюднює пан Д. Дубілет, який працював  Директором по информаційних технологиях в компанії «ПриватБанк», а зараз очолює структуру з назвою iGov — Портал державних послуг.

І от той самий пан дубілет заявляє, що веде активну роботу «над проектом с государственными клиниками».

І ви знаєте, якщо рухлива активність МОЗ та навколоМОЗовскої команди щодо створення електронної системи охорони здоров’я виклкикає в мене деякий скепсіс, тов Дубілета я вірю.

Якщо він дійсно візьметься за створення eHealth в Україні, то, враховуючи його досить успішний досвд, думаю, що та система дійсно буде працювати. Чому б і ні?

Ваш Редактор.

 

 

Комментировать

Нажмите для комментария