Новини Яндекс.Новости

Хто і чому стане на заваді впровадженню медичної реформи?

 

ВР прийматиме рішення стосовно нової реформи вже цього тижня.

Згідно з даними ВООЗ, кожного року в Україні помирає понад 136 000 людей, яких можливо було б врятувати аби медицина функціонувала на потрібному рівні.

Для того щоб ці катастрофічні цифри зменшилися у МОЗ є декілька планів. А саме активне вдосконалення сімейної медицини з введенням протоколів лікування та введення оновлених програм регулярної профілактики захворювань та ін.

Супрун звернулася до нардепів з проханням “стати на бік” медичної реформи та прийняти  законопроекти № 6327, 6328, 6329, 6347 до кінця цієї сесії.

 

Але все ж таки хто і чому стане на заваді впровадженню медичної реформи?

 

Справа в тому, що після прийняття ВР потрібних законопроектів вплив від медичної реформи розповсюдиться абсолютно на всю медичну галузь, починаючи від освіти і закінчуючи фармацевтичними компаніями.

На протязі багатьох років на кожній медичній ланці процвітає своя корупційна схема, яка з приходом нової реформи перестане діяти.

 

То про що йде мова?

 

Покращення якості медичної освіти та створення конкурентоспроможних спеціалістів.

 

 

Введення страхової медицини задля припинення хабарництва у лікарнях та покращення якості обслуговування пацієнтів, за що лікарі будуть отримувати гідну зарплатню.

 

 

Вплив на  постійні “ігри з цінами” на ліки на фармацевтичному ринку.

 

 

Тепер з легкістю можна зрозуміти для кого і чому нові медичні реформи є невигідними.

Комментировать

Нажмите для комментария