ВР прийматиме рішення стосовно нової реформи вже цього тижня.
Згідно з даними ВООЗ, кожного року в Україні помирає понад 136 000 людей, яких можливо було б врятувати аби медицина функціонувала на потрібному рівні.
Для того щоб ці катастрофічні цифри зменшилися у МОЗ є декілька планів. А саме активне вдосконалення сімейної медицини з введенням протоколів лікування та введення оновлених програм регулярної профілактики захворювань та ін.
Супрун звернулася до нардепів з проханням “стати на бік” медичної реформи та прийняти законопроекти № 6327, 6328, 6329, 6347 до кінця цієї сесії.
Але все ж таки хто і чому стане на заваді впровадженню медичної реформи?
Справа в тому, що після прийняття ВР потрібних законопроектів вплив від медичної реформи розповсюдиться абсолютно на всю медичну галузь, починаючи від освіти і закінчуючи фармацевтичними компаніями.
На протязі багатьох років на кожній медичній ланці процвітає своя корупційна схема, яка з приходом нової реформи перестане діяти.
То про що йде мова?
Покращення якості медичної освіти та створення конкурентоспроможних спеціалістів.
Введення страхової медицини задля припинення хабарництва у лікарнях та покращення якості обслуговування пацієнтів, за що лікарі будуть отримувати гідну зарплатню.
Вплив на постійні “ігри з цінами” на ліки на фармацевтичному ринку.
Тепер з легкістю можна зрозуміти для кого і чому нові медичні реформи є невигідними.
Комментировать