Говорять лікарі

Хотіла б я вірити у профспілки, та вони ж карманні…

Живемо так: співпали інтереси господарів наших профспілок з нашими інтересами – протестуємо. Але ж кармані саме профспілки, а не лікарі…

Ось кажуть, що вже в вересні буде велика Всеукраїнська акція протесту. Виступатимуть проти «зрівнялівки» з санітарками, за відновлення СЕС, та ще за Марусю Батьківну, бо так сказали зверху. Добре.

Я також виступаю проти зрівнялівки. Вчилась, працювала, знову вчилась, а отримую до 4 000 грн на місяць, це без сплати податків. І ніби в мене є інтерес, щоб було щось зроблено для зникнення цієї дурні. Бачу ботулізми і знову ніби маю бути готова тримати ГАНЧІРКУ на палці, яку нам дадуть. Та й за Марусю Батьківну б постояла, якщо вона гарна людина, але…

Чи дасть мені та профспілка гарантію, що в майбутньому дійсно вирішать ці питання? Коли такі акції проводять в нас, в рідній Україні, навіть дурень знає, що то олігархи ділять бюджети. І я також проти Супрун, бо вона просто ті бюджети виводить за кордон.. Але, але.

Але, я не хочу просто так гаяти свій час на інтереси карманих псів і хай на мене не ображаються ті, хто працює в профспілках. Я хочу бачити реальні справи, гарантії.  А НЕ КОРОБКУ «Київ Вечірній» від РОШЕН та пляшку найдешевшого Шампанського «Повна Чаша».

Дякую за увагу.

Лікарка з Миколаїва.

В соответствии с редакционной политикой Медпросвиты, Редакция придерживается объективности и непредвзятости в подаче информации. Однако мы допускаем, что авторские статьи и комментарии могут содержать определенную долю субъективизма, который не допускается в информации новостного характера. Таким образом, публикуемые мнения авторов являются сугубо их мнением и могут не совпадать с мнением редакции.

Мы выполняем просьбы лиц, предоставляющих информацию, относительно сохранения конфиденциальности их авторства. В то же время мы называем подлинные источники информации даже тогда, когда не называем конкретных имен или названий организаций.

Комментировать

Нажмите для комментария

    Ми на Facebook

    Найпопулярніше

    Вибір редакції