Новини

Холеру знов виявлено в Мелітополі

В Мелітополі знову виявлено наявність холерного вібріона в біологічних пробах, отриманих у хворого на кишкову інфекцію пацієнта.

Як розповіли в Державній санітарно-епідемілогічній службі Україіни,  15.07.2016 року до інфекційного відділення Мелітопольської міської лікарні № 2 був госпіталізований хворий хлопчик з діагнозом «Гострий ентерит, обумовлений холерним вібріоном О1 групи.Середня важкість перебігу». Зараз знаходиться в одному боксі з мамою. Матір, батько та брат хворого обстежені на холеру 15.07.2016 при госпіталізації до інфекційного відділення.Проводиться екстрена профілактика холери антибіотиками. Самопочуття всіх задовільне.

За результатами епідеміологічного розслідування встановлено, що виникнення захворювання ймовірно пов’язане з купанням в річці Молочна, та під час неодноразового споживання риби, що була виловлена в річці.

В СЕС відзначили, що впродовж останніх років з проб води річки Молочна щорічно виділяється від 6 до 10 культур холерних вібріонів О1 групи, серовару Огава, авірулентних.

Теги

Комментировать

Нажмите для комментария