Вибір редакції Новини

Хочете більше грошей — підписуйте угоди з старими, малими та в гірських районах!

Зарплатня лікарів_гроші_монети_медпросвіта

Кабінет Міністрів України затвердив тариф на оплату первинної медичної допомоги у розмірі 370 грн на рік за обслуговування одного пацієнта, що підписав декларацію з лікарем.

Відповідне рішення про затвердження «Порядку реалізації державних гарантій медичного обслуговування населення за програмою медичних гарантій для первинної меддопомоги на 2018 року» ухвалено на засіданні уряду.

Також затверджено коригувальні коефіцієнти для п’яти вікових груп.

Так, за обслуговування дитини віком до п’яти років лікар отримуватиме чотири капітаційні ставки (1,480 тис. грн), дитини від 6 до 17 років — 2,2 ставки (814 грн).

МОЗ: Тариф за надання медпослуг дітям у 4 рази більший ніж за дорослого

За надання первинної медичної допомоги особам віком від 40 до 64 передбачено 1,2 ставки (444 грн), від 65 років — дві ставки (740 грн).

Відповідно, одну ставку лікар отримуватиме за пацієнта віком від 18 до 39 років (370 грн).

Крім того, у разі, якщо медобслуговування пацієнта, що підписав декларацію, здійснюється в гірських населених пунктах, коригувальний коефіцієнт становить 1,25 (462 грн). Місце обслуговування пацієнта визначається відповідно до декларації про вибір лікаря.

При цьому плата за обслуговування пацієнтів із «червоного» списку — пацієнта, який не вибрав свого лікаря і не підписав із ним декларації, становить 240 грн. Стосовно них не застосовуються коригувальні коефіцієнти.

Комментировать

Нажмите для комментария