Новини

Хірургічне лікування пухлин в Німеччині

Хірургічне лікування пухлин

Хірургічне лікування пухлин спинного мозку в Німеччині.

Лікування злоякісних пухлин спинного мозку – процес важкий і надзвичайно відповідальний. Завдання лікарів полягає у тому, щоб не лише повністю видалити новоутворення, а й відрізнити пухлинну тканину від здорової, не пошкодити важливих структур спинного мозку й уникнути неврологічних ускладнень. Після операції хворому необхідна променева терапія, і провести її слід таким чином, аби знищити ракові клітини, що залишилися, і при цьому не спричинити деформацій хребетного стовпа, переломів хребців чи інших ускладнень. Усі ці задачі успішно вирішуються в німецьких лікарнях. Якщо ви плануєте поїхати за кордон для лікування злоякісної пухлини спинного мозку, ціни в Німеччині уточнюйте на сайті Booking Health. Через цей портал можна записатися на лікування зі значною знижкою, а також отримати послуги з організації поїздки.

Хірургічне лікування

Операції на хребті й спинному мозку завжди технічно складні, а особливо ті, що проводяться з метою видалення злоякісних пухлин. Основні проблеми, з якими зустрічаються лікарі: пухлина не має чітких меж, часто вростає в тканину спинного мозку, що її оточує, нерідко уражає кісткові структури. У пухлинної тканини відсутні явні відмінності від здорової.

Видалити пухлину спинного мозку неможливо «із запасом», як це зазвичай роблять за умови раку інших локалізацій. Наприклад, якщо в кишечнику лікар точно не знає, де закінчується ракова тканина й починається нормальна, він може видалити на 5 см більше, аби отримати потрібний результат напевне. Однак у випадку зі спинним мозком це неможливо: вкрай важливо зберегти якнайбільше здорової тканини, аби уникнути важких неврологічних ускладнень.

У відділеннях спинальної хірургії в Німеччині використовується новітнє обладнання, яке дозволяє вирішити більшість проблем:

  • Системи нейронавігації дають можливість лікарю бездоганно орієнтуватися всередині хребта пацієнта, а також прокладають безпечний маршрут до пухлини, аби при розсіченні тканин не ушкодити нічого важливого.
  • Потужні операційні мікроскопи забезпечують хорошу візуалізацію операційного поля, дозволяють зшивати нерви й судини.
  • Функціональні методи досліджень, у тому числі інтраопераційні, допомагають виокремити найбільш важливі тканини, які в жодному разі не можна ушкодити.

Щоб видалити пухлину повністю, у відділеннях спинальної хірургії за кордоном застосовують метаболічну навігацію. Лікарі вводять речовину, яка інтенсивно накопичується в ракових клітинах через посилений метаболізм, але майже не проникає в здорові тканини. Під час використання спеціального режиму роботи операційного мікроскопа нейрохірург бачить, як світиться пухлинна тканина. В результаті він може відрізнити її від здорових ділянок спинного мозку. По-перше, це дозволяє видалити новоутворення повністю, що збільшує шанси пацієнта на позбавлення від раку. По-друге, не доводиться видаляти зайві здорові тканини, що, в свою чергу, забезпечує краще збереження неврологічних функцій. Післяопераційна реабілітація займає менше часу, і після перемоги над смертельно небезпечним захворюванням людина має більш високу якість життя.

Променева терапія

У Німеччині після операції на хребті хворому завжди проводиться променева терапія. Вона потрібна, навіть якщо пухлина видалена повністю, оскільки, швидше за все, певна кількість ракових клітин все одно залишилася в спинному мозку. Їх знищення допоможе запобігти рецидиву, або, принаймні, продовжити безрецидивний період.

Застарілі типи променевої терапії небезпечні. Вони ефективно опромінюють пухлину й роблять це не гірше за інноваційні способи, що використовуються в німецьких клініках. Та проблема полягає в тому, що старі методи призводять до опромінення значного обсягу здорових тканин, і це суттєво збільшує ризик постпроменевих ускладнень.

Променева терапія, яку проводять у Німеччині, є більш щадною. Лікарі використовують високоточні методики, однією з яких є стереотаксична променева терапія. Сучасні лінійні прискорювачі забезпечують руйнування пухлини з мінімальним навантаженням на тканини, що її оточують.

Дізнатися вартість і записатися на лікування в Німеччині за вигідною ціною ви можете через сайт Booking Health. Спеціалісти порталу підберуть для Вас кращу клініку, що спеціалізується на лікуванні захворювань спинного мозку, та повністю організують поїздку.

Комментировать

Нажмите для комментария