Новини

Губернатор Закарпатської області Геннадій Москаль звинуватив Супрун у брехні

Москаль_Медпросвіта

Голова Закарпатської ОДА повідомив про відсутність вакцин проти кору у області та звинуватив керівництво МОЗ у брехні, через їх заяви про забезпеченість вакцинами всіх регіонів.

«Постійно звертаємося в МОЗ із проханнями виділити Закарпаттю вакцини, а на наші звернення не приходять навіть відписки. І коли я бачу, як керівництво МОЗ говорить по телебаченню, що всі регіони забезпечені вакцинами, то відповідально заявляю – це брехня!» — заявив Москаль.

Наразі ряд міських адміністрацій через великі спалахи кору в області були вимушені закрити більшість навчальних закладів, в тому числі дитсадків на карантин, який триватиме за попередніми оцінками два тижні. Такі дії обумовлені низькім рівнем вакцинації в області. Голова Закарпатської області винуватить в цьому  Міністерство охорони здоров’я та його керівництво, яке нібито, ігнорує всі заявки на постачання вакцин в область.

Хто винен у спалаху кору? Керівництво країни вперто ігнорувало проблему з початку року

Місцеві департаменти охорони здоров’я підтверджують швидку поширеність захворювання. Станом на 19 січня в області зареєстровано вже 299 випадків кору. При цьому, кожного дня поступають нові звернення від населення до медичних закладів по всій території регіону.

«78 відсотків хворих – це особи до 17 років, а головна причина хвороби в тому, що дітей свого часу не щепили через відсутність вакцини», – прокоментував ситуацію голова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль

Москаль: Ни приезжий грузин, ни американка — ничего не делают для улучшения медпомощи больным

Відзначимо, що це вже не перше звинувачення стосовно роботи керівництва МОЗ зі сторони Геннадія Москаля. Раніше він вже повідомляв ЗМІ, що в Міністерстві ігнорують заявки про постачання вакцин.

Комментировать

Нажмите для комментария