Новини

ГРВІ та грип не відступають. Епідемічний поріг перевищено у трьох регіонах України

грипп_лекарства_лечение_медпросвіта

Центр грипу та ГРВІ повідомляє, що за звітний тиждень зареєстровано 220 тисяч випадків захворювання на грип та ГРВІ. 62,4% складають діти.

Загальний епідемічний поріг по Україні поступово знижується. Наразі інтенсивний показник захворюваності становить 565,5 на 100 тисяч населення, що на 0,7% менше епідемічного порогу по Україні.

Новые антикоагулянты и риск кровотечений

Складною досі залишається ситуація в трьох областях України. Мова йде про Житомирську (перевищено на 20,6%), Чернівецьку (на 16,8%) та Закарпатську (10,5%). Водночас, у Центрі грипу та ГРВІ реєструється зростання показників захворюваності у столиці, але епідемічний поріг поки не перевищено.

Зазначимо, що за даними Центру грипу та ГРВІ, з початку епідемічного сезону в Україні щеплення проти грипу зробили лише 182 588 осіб. За оцінками експертів ВООЗ, цей показник залишається надто низьким для того, щоб запобігти епідеміям грипу.

Лікарі первинної ланки самі зацікавлені долучатись до реформ

Міністерство охорони здоров’я обіцяє забезпечити поступове зростання рівню вакцинації. Нова система охорони здоров’я пов’язана з підвищенням довіри до сімейних лікарів, що майже постійно контактуватимуть із пацієнтами, які підпишуть із ними декларації. Таким чином, у МОЗ планують побороти наслідки багаторічної кампанії проти вакцинації.

Комментировать

Нажмите для комментария