Новини

Гройсман: «Звільняти лікарів, це – нісенітниця. Ми будемо робити з них кваліфікованих»

Справа проти Гройсмана

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман запевняє, що медичні заклади закривати не будуть, а лікарів навчатимуть та робитимуть з них кваліфікованих спеціалістів.

«У нас оптимальна кількість лікарів, так потрібні люди й на рідкісні спеціалізації, то ми будемо проводити навчання й робити з них кваліфікованих», — заявляє Гройсман.

Надутий:«На Миколаївщині скупили всіх інтернів по 3,5 тисячі євро, утримання, хата, навчання мові»

Окремо голова Уряду повідомляє, що інформація про те, що населення буде сплачувати за медичні послуги не є правдивою. Більше того, все це на його думку є «дуже грубою провокацією, це – щоб всіх українських громадян ввести в якусь паніку».

Також Гройсман навів приклад, де зазначив, що, якщо вам зробили МРТ за 800 гривень, то не ви сплатите ті кошти лікарні, а держава. Українцям залишиться лише обирати лікарню, де до них будуть краще ставитись, краще обслуговувати. Таки лікарні отримуватимуть більше фінансування.

МОЗ опублікувало заробітну плату лікарів-спеціалістів, яку вони отримуватимуть після реформи

Втім, треба відзначити, що голова Уряду не обмовився ні словом, наскільки широким буде пакет гарантованих медичних послуг та лікарських засобів, який і буде надаватись українцям безкоштовно в державних медичних закладах. В той же час, в Верховній Раді заявляють, що цей пакет складатиметься з урахування можливостей бюджету. Все, що не потрапить в цей перелік, буде знаходиться в червоному переліку – платних медичних послугах.

Комментировать

Нажмите для комментария