Новини

Гройсман створить окрему групу для реалізації медичної реформи в Україні

Справа проти Гройсмана

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман повідомив, що в найближчі терміни буде створена окрема група, яка займатиметься реалізацією реформи.

«Зараз ми створемо групу впровадженя проекту, де об’єднамо всіх: і депутатів, і лікарів для того, щоб дуже швидко і якісно розпочати ці зміни», — заявив Гройсман під час відеозвернення від імені Уряду України.

Також Гройсман відмітив, що на цей час надзвичайно важко реалізовувати таку глобальну реформу в галузі охорони здоров’я, але він готовий взяти на себе за це відповідальність.

Нагадаємо, що законопроект №6327 був прийнятий Верховною Радою в другому читані 19 жовтня. Втім, зараз закон про медреформу ще далекий від того, щоб вступити в силу.

В Верховній Раді зареєстровано проект постанови про відміну цього законопроекту, через порушення регламенту під час його прийняття. Проект постанови зареєстрував нардеп від Оппозиційного Блоку Шурма та позафракційний Олег Мусій.

МОЗ опублікувало заробітну плату лікарів-спеціалістів, яку вони отримуватимуть після реформи

Спікер Верховної Ради Андрій Парубій пообіцяв, що проект постанови розглянуть 7-го листопда під час пленарної неділі, але підпишуть його тільки через декілька неділь, так як в нього ще треба внести деякі пояснення.

Комментировать

Нажмите для комментария