Новини

Гройсман сподівається відчути результати медреформи вже через пару років

Справа проти Гройсмана

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман прокоментував початок впровадження реформи медицини та повідомив, що сподівається змінити ситуацію на краще за 3-5 років.

«Ми тільки-но починаємо робити медичну реформу. Я знаю, що нам потрібні роки для будівництва якісної системи охорони здоров’я. Цим займаються розвинуті країни десятиріччями. Вважаю, що за три-п’ять років ми змінимо ситуацію. Вже наступного року ситуація має покращитись», — заявив Володимир Гройсман під час засідання Кабінету Міністрів України.

Також Прем’єр нагадує, що зміни, які впроваджуються в галузі реформою, не передбачають оплату медичних послуг пацієнтом.

Пояснення МОЗ: Чи виростуть податки після автономізації?

«Навпаки, ми хочемо зробити так, щоб люди не платили. Люди сьогодні платять, учора платили, рік тому платили. Ми бажаємо це змінити і змінимо. Я розумію, що в процесі розвитку цієї системи, можливо, буде деякий дискомфорт, але все може бути дуже просто. Важливо, щоб ми з розумінням і терпінням ставились до цього питання, і ми з вами отримаємо якісну нову систему», — вважає голова Уряду.

МОЗ запускає нову систему безперервного професійного розвитку медпрацівників

Нагадуємо, що старт підписної кампанії між лікарями та пацієнтами заплановано на друге квітня. Дати завершення кампанії, як такої, немає, адже населення постійно змінюватиме лікарів, когось шукатиме; лікарі змінюватимуть місце роботи тощо.

Комментировать

Нажмите для комментария