Новини

Гройсман: Щодо Супрун та її кандидатури на главу МОЗ

В парламенті відбулася чергова година запитань до Прем’єр-міністра України. На якій Гройсман відповів на переважну більшість питань стосовно кандидатури на пост глави МОЗ.

В першу чергу він звернув увагу на той факт, що дану кандидатуру має визначити лише коаліція. І лише після того, як коаліція зробить свій вибір, кандидатура на главу МОЗ буде додана до сесійної зали.

«Наразі ми розпочали консультації, вони тривають. Як тільки кандидатуру буде визначено, я внесу її до сесійної зали та неодмінно виконаю свій обов’язок», – зазначив Гройсман.

Слід зазначити, що Уляна Супрун займає посаду в.о. міністра охорони здоров’я із серпня 2016 року.

Після її призначення профспілка медпрацівників України подала декілька позовів до Окружного адміністративного суду Києва проти Кабміну і Міністерства охорони здоров’я, один з яких стосувався протесту проти Уляни Супрун.

Вже в січні цього року з’явилися перші судові позови медичних працівників з вимогами визнати незаконним перебування Супрун і її заступників на займаних посадах. Згодом у Верховній Раді з’явився проект парламентської постанови про висловлення недовіри Супрун з подальшою відставкою.

Комментировать

Нажмите для комментария