Новини

Гройсман: Реформа створить конкуренцію і тоді вони будуть надавати нормальний сервіс

Справа проти Гройсмана

Прем’єр України Володимир Гройсман бачить у реформі створення якісного медичного сервісу, тому просить нардепів прийняти медичні законопроекти Супрун.

«Я повністю підтримую необхідність розгляду медичної реформи. Хотів би, щоб наші громадяни, звертаючись до лікаря, отримували якісну послугу. Погіршення справ у галузі через реформу не буде. Навпаки – в нас відкриються можливості системно перебудувати охорону здоров’я. Хотілось, щоб вистачило голосів для прийняття цієї реформи», — заявляє Володимир Гройсман.

МОЗ опублікувало заробітну плату лікарів-спеціалістів, яку вони отримуватимуть після реформи

Треба відмітити, що законопроекти, які були розроблені МОЗом та підтримані Урядом України в першу чергу змінюють систему фінансування галузі. Основні і реальні зміни на думку влади, будуть робитись потім, коли з’явиться можливість використовувати нове законодавство з іншою системою фінансування.

«Кошти будуть ходити за пацієнтом. Пацієнт обиратиме в яку лікарню піти, піде в найкращу – і держава все профінансує йому. Тоді буде конкуренція між лікарнями, вони будуть намагатись надати нормальний сервіс, щоб за нього заплатили», — вважає голова Уряду.

Яка реальна зарплатня у медиків? Фото платіжок та таблиця по містам України

Комментировать

Нажмите для комментария

    Ми на Facebook