Новини

Гройсман повідомив, що в четвер дисциплінарна комісія перевірить слова Лінчевського стосовно хворих на рак

Гройсман пояснив медреформу_медпросвіта

Голова уряду Володимир Гройсман вважає неприпустимим подібні висловлення зі сторони представника Кабміну та обіцяє покарати заступника Супрун, якщо провина буде доведена.

«Ставитись зверхньо і не по-людськи до чужої біди – аморально і неприйнятно… Я був дуже стурбований заявою, яка вийшла через ЗМІ щодо неефективності лікування (онкохворих). Людське життя – безцінне… Я за те, щоби жорстко покарати людину, якщо вона дійсно це сказала. Але для цього ми повинні всі пересвідчитися, що він саме це сказав», — заявляє Прем’єр-міністр.

При цьому, дисциплінарний комітет вже отримав відповідні аудиозаписи з засідання Рахункової палати, де заступник міністра охорони здоров’я Олександр Лінчевський відповідав на питання РП стосовно неефективного використання державних коштів за державною програмою лікування онкохворих за кордоном.

Одразу необхідно зазначити, що дисциплінарний комітет займатиметься виключно висловлюваннями заступника міністра, а не самою справою стосовно неефективного використання коштів. Рахункова палата направила окремий пакет документ з результатами аудиту МОЗ до Національного антикорупційного бюро України та Нацполіції. Саме там вже займатимуться фінансовою частиною справи.

Рахункова палата: МОЗ використав державні кошти з порушенням, а 200 мільйонів взагалі не використали.

Окремо необхідно додати, що активісти закликають до негайної відставки Олександра Лінчевського, адже на їх думку він не тільки образив своїм ставленням онкохворих, але й постійно затягував рішення стосовно відправлення українців на лікування за кордон. У Національному русі «За трансплантацію» повідомляють, що через затягуванням зі збором відповідальної комісії минулого року не дочекались відправки на лікування щонайменше 17 осіб, а цього року вже 2.

Час звільнятись: Лінчевський називає марнотратством лікування онкохворих

У МОЗ в свою чергу пообіцяли, що найближчим часом спеціальна комісія почне роботу.

Комментировать

Нажмите для комментария

    Ми на Facebook