Новини

Гройсман повідомив про стрімке зростання зарплатні в лікарів

Гройсман пояснив медреформу_медпросвіта

Голова уряду Володимир Гройсман на своїй сторінці у Facebook повідомив, що реальна зарплатня лікарів зросла завдяки підписаним з пацієнтами деклараціям.

«Лікарі по всій Україні продовжують підписувати декларації зі своїми пацієнтами, відповідно їх зарплатня зростає. Погляньте на два конкретні приклади. До підписання декларацій лікар в державному медзакладі на Харківщині у червні отримав 9 752 грн зарплатні, а у серпні, після того як оформив 1600 договорів з пацієнтами – вже 14 160 грн. Або приклад іншого медзакладу вже на Львівщині. У червні зарплата лікаря становила 5 500 грн, після підписання 1800 декларацій – 15 700 грн», — зазначає в своєму повідомленні Прем’єр-міністр.

Одразу ж необхідно зазначити, що інформація відповідає дійсності лише частково. Рішення про збільшення зарплатні лікарям первинної ланки приймається виключно керівництвом медичних закладам. При цьому, частина з них згідно з офіційним повідомленням МОЗ України, взагалі використали отримані за декларації кошти не на зарплатні, а на придбання медичних виробів та обладнання.

В МОЗ наводять приклади збільшення зарплатні сімейних лікарів за підписані декларації

Також достовірно відомо, що ряд медичних закладів замість збільшення зарплатні офіційно перейшов на видачу преміальних. Керівництво таких медзакладів враховують кількість підписаних декларацій лікарем та надають йому до його ставки премію.

4 комментария

Нажмите для комментария

  • Как говаривал господин Воланд:
    — «Интереснее всего в этом вранье то, что оно враньё об первого до последнего слова».

  • Работаю 36 лет доктором, стыдно читать все это враньё по поводу заработной платы врачей.

  • Скільки можна брехати і коли вже почнете платити. Непогано було зазначати їякий відсоток лікарів отримав таку зарплатню, мабуть це буде 0.0001