Новини

Гройсман: Підвищення зарплат — крок до боротьби з бідністю

гройсман, медпросвіта
Мінімальна заробітна плата, підвищення доходів наших освітян і лікарів - це вже перші кроки

Прем’єр-міністр України В. Гройсман відмітив, що найскладніші часи для України вже в минулому і що зараз країна відновлює своюекономіку і робить конкретні кроки до поліпшення ситуації в цілому. Але ще залишаються складності, і одна з них — бідність. І рішення уряду щодо підвищення зарплатні — це один з кроків до подолання цієї проблеми.

«Яким є наш найбільший виклик сьогодні? Боротьба з бідністю. Ми маємо побороти бідність в нашій великій 45-мільйонній країні. З одного боку, необхідні реформаторські рішення, з іншого, необхідно розуміти відчуття людей, їхні найбільші проблеми, аби робити саме ті кроки, щоб подолати цей виклик. Мінімальна заробітна плата, підвищення доходів наших освітян і лікарів — це вже перші кроки» — заявив Прем’єр-міністр.

Він нагадав, що разом зі збільшенням мінімальної заробітної плати удвічі – до 3200 грн, відбулося збільшення заробітної плати вчителям на 50% та лікарям – на 30%, бюджетом на 2017 рік у тому числі передбачене збільшення заробітної плати співробітникам Державної служби з надзвичайних ситуацій.

«МНСник, який має гасити пожежу, іншими словами, іде у вогонь, мав заробітну платню «аж» 3 тисячі гривень. І нікому не було до цього діла. Коли щось горить, всі моляться на те, щоб ці люди вчасно приїхали і якісно виконали свою роботу. А потім вони йдуть до каси, і мають отримати ті 3 тисячі гривень. Це справедливо? – наголосив Володимир Гройсман. – Зараз ми підняли їм заробітну плату на трохи більше ніж дві тисячі гривень, і це означає, що ми починаємо потихеньку віддавати наші борги людям. І будемо віддавати їх далі».

Сподіваємось, що «борги» лікарям також будуть віддані.

Комментировать

Нажмите для комментария