Новини

Гройсман: Освіта та медицина в 2018 році отримають фінансування в повному обсязі

Гройсман пояснив медреформу_медпросвіта

Прем’єр-міністр України повідомив, що всі розмови про те, що буде недофінансування галузі – це спроби отримати більше необхідного або від нерозуміння.

Формування бюджету на наступний рік в Кабінеті Міністрів вже давно завершено. Про це вже неодноразово повідомляли в Уряді. Більше того, вже в першому читанні проект державного бюджету на наступний рік прийнято у Верховній Раді. Наразі очікується, що в найближчі два тижні приймуть бюджет в другому читанні.

«Медицина і освіта в Україні фінансуватимуться в повному обсязі. Оці розмови, що комусь чогось не вистачає, вони більше виникають від нерозуміння або від того, що просто хочуть на етапі формування бюджету отримувати більше», — повідомляє Володимир Гройсман.

К. Надутий: «Словенія перекуповує лікарів, обіцяючи 3 000 євро зарплату та житло. І вони їдуть за кордон»

Окремо треба додати, що голова Уряду нещодавно повідомив, що виділених коштів, приблизно 115 мільярдів гривень на наступний рік для галузі охорона здоров’я вистачить для реформи на первинній ланці, створення телемедицини та будівництва сучасних амбулаторій в селах України.

Згідно плану реформи галузі, лікарі первинки можуть почати отримувати фінансування за новою системою вже в другій половині 2018 році. За цією системою, вони отримуватимуть 370 грн на рік за кожного пацієнта, з яким вони підписали декларацію.

МОЗ опублікувало заробітну плату лікарів-спеціалістів, яку вони отримуватимуть після реформи

Комментировать

Нажмите для комментария