Новини

Гройсман обіцяє запустити урядову програму «Доступні ліки» в сільській місцевості

Доступні ліки_Медпросвіта

Через відсутність аптек в маленьких селах, їх мешканці не можуть отримати ліки за програмою реімбурсації за місцем реєстрації. В Кабміні обіцяють забезпечити доставку ліків в села.

«Найголовніше завдання — розширити коло людей, які нею користуються і потребують цих ліків, і довести її буквально до кожного села, там, де сьогодні є проблеми з доставкою цих ліків. Ми цим займаємося, тому що маємо думати про всіх людей, незалежно від того, де вони проживають — у маленькому селі чи у великому місті», — заявив Прем’єр-міністр під час засідання Кабінету міністрів України.

Прем’єр: «Результати реформи в медицині можна буде побачити через 3-5 років»

Також стало відомо, що до програми реімбурсації вже приєднались 7937 аптек по всім регіонам України. Загалом за півтора року було виписано понад 25 мільйонів рецептів на «Доступні ліки», при цьому тільки 14 мільяонів було виписано за 10 місяців 2018 року.

Нагадуємо, що за планом Міністерства охорони здоров’я, з другої половини 2019 року має запрацювати електронний рецепт на «Доступні ліки». Завдяки цьому ліки за програмою реімбурсації, при наявності відповідного рецепту, можна буде отримати в будь-якій аптеці без обмежень.

З 2019 року НСЗУ керуватиме урядовою програмою «Доступні ліки»

Комментировать

Нажмите для комментария

    Ми на Facebook