Новини

Гройсман обіцяє швидке будівництво основних регіональних лікарень та лікувальних центрів

Справа проти Гройсмана

Кабінет Міністрів розробив план щодо підвищення якості сфери охорони здоров’я, який передбачає будівництво сучасних лікарень та мережі кардіоцентрів.

«Маємо добудувати лікарні, які потрібні. Це перинатальний центр у Львові, лікарні на Волині, в Тернополі, лікарня у Вінниці, в Києві, плюс мережа кардіоцентрів… Хочу все завершити, аби лікарні функціонували. Тож завдання медиків – проводити тендери, закуповувати найкраще обладнання», — повідомив голова Уряду Володимир Гройсман.

Треба зазначити, що більшість медичних закладів, які будуються, фінансуються за кошти місцевих бюджетів та іноземних донорів, наприклад, Світового банку. Кошти були виділені на початку 2017 року і мали цільове використання, тому будівництво проходить доволі швидко.

В той же час, у випадку необхідності прем’єр Володимир Гройсман не виключає можливість, що державний бюджет також може бути використаний. Для Кабінету Міністрів є завдання забезпечити максимальне оснащення сучасним обладнанням нові медичні установи.

Якщо лікарня запровадить у себе британські протоколи, то може вимагати від міністерства ангіограф, МРТ та інше обладнання за необхідністю

Нагадаємо, що кардіоцентри по всій Україні створюються за рахунок Світового банку та держбюджету по спеціальній програмі боротьби з серцево-судинними захворюваннями. Кожен кардіоцентр буде оснащений ангіограмами та стентами.

Комментировать

Нажмите для комментария

    Ми на Facebook