Новини

Гройсман: «Медреформи чекайте вже восени»

Справа проти Гройсмана

Прем’єр Володимир Гройсман очікує, що прийняття медицинської та освітньої реформи відбудеться вже на початку осіні, щоб оновлені системи змогли почати розгортання вже з наступного року.

«Восени ми будемо просити вас, колеги, розпочати свою роботу з розгляду трьох реформ: освітньої, охорони здоров’я та пенсійної», — наголосив Гройсмакн під час години уряду у Верховній Раді.

Розгляд законопроекту про медичну реформу у другому читанні мав статися ще вчора, проте, законопроект просто фізично не встигли розглянути українські народні депутати. На протязі всього дня так і не було відомо, чи підписала Ольга Богомолець висновки свого комітету щодо правок до законопроекту, а коли він вже був готовий до розгляду, засідання Верховної Ради було просто закрито.

До того ж, вчора проводилися протести проти медичної реформи та за відставку з посту в.о. міністра охорони здоров’я Уляни Супрун, які були зібрані нібито Вільною профспілкою медичних працівників охорони здоров’я, яку багато хто пов’язує з керівництвом політичної фракції «Батьківщина», яка також виступає проти медичної реформи у тому вигляді, яку подав МОЗ до парламенту.

«Ці реформи, котрі покликані змінити якість життя українських громадян. Люди повинні отримати якісну освіну, якісну систему охорони здоров’я, якісне пенсійне забеспечення – це все може буде прийнято і буде прийнято, я вірю, в стінах парламенту», — заявив Володимир Гройсман.

Комментировать

Нажмите для комментария