Новини

Гройсман: Лікарі почали отримувати збільшені в два-три рази зарплати: Було 5-6 – стало 16-18 тис.

Справа проти Гройсмана

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман повідомив, що майже половина українців підписали декларацію з лікарями, за це лікарі отримали збільшену зарплатню.

«Майже 20 млн українців підписали декларації зі своїми лікарями. Лікарі вже почали отримувати збільшені в 2-3 рази зарплати. Було 5-6 тис. грн, стало 16-18 тис. грн. Ми також прибрали корупцію із системи закупівлі ліків», — пише в своєму Twitter голова уряду Володимир Гройсман.

Зазначимо, що про збільшення зарплатні серед медичних працівників первинної ланки повідомила і Уляна Супрун під час останнього засідання Кабінету міністрів. За її словами, сімейний лікар з Бахмуту вже набрав максимальну кількість пацієнтів і в жовтні за це отримав майже 18 тисяч гривень зарплатні.

В той же час необхідно додати, що збільшення зарплатні в першу чергу залежить від рішення головного лікаря медзакладу. Саме він має заключити новий персональний договір з лікарем, або колективний, де буде вказана нова зарплатня з урахуванням підписаних з лікарем декларацій. У МОЗ готують свій типовий договір для всіх медзакладів, який має забезпечити збільшення зарплатні всім медпрацівникам.

Ковтонюк: Зарплата лікаря залежить від головного лікаря та місцевої влади

Комментировать

Нажмите для комментария

    Ми на Facebook